|

BP kontratakuje. Czyli nowa promocja koncernu

W ostatnim artykule pisałem o nowej promocji na stacjach Orlen. Wspomniałem również, że inne koncerny przygotowują swoje promocje. Teraz już wiemy, jak one wyglądają. Zacznijmy od projektu ,,Wakacje z BP’’. Jego start planowany jest na 1 Lipca, czyli na dzisiaj. Jego najważniejszym założeniem jest upust na paliwo w wysokości 30 gr.

Jak możemy przeczytać w komunikacie BP, „klienci mają do wyboru szereg korzyści: rabaty na paliwa (od 10 gr do nawet 30gr), vouchery do kawiarni WBC i do myjni oraz atrakcyjne promocje w sklepie”.

– Od wielu lat BP przygotowuje sezonowe promocje dla swoich klientów – w tym promocje wakacyjne w ramach projektu „Wakacje z BP”. Wakacyjne propozycje zawsze wiążą się z intensywnym czasem podróżowania i są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby klientów i sytuację na rynku – powiedziała Barbara Wiążewska, dyrektor generalna działu Retail w BP Polska.

BP podobnie jak Orlen wymaga użycia karty lojalnościowej w tym wypadku karty Payback. Jednak tutaj mamy dwie opcje. Pierwsze to używanie niezarejestrowanej karty, którą możemy otrzymać na każdej stacji i to za darmo. Wtedy rabat na paliwo będzie wynosił 10 gr. Drugą opcją jest zarejestrowanie swojej karty. Wtedy rabat wzrośnie do 30 gr. Ciekawostką jest fakt, że nie ma określonych limitów na tankowanie tak jak to jest w przypadku Orlenu. Dodatkowo 10gr rabat obowiązuje również klientów tankujących LPG czego nie ma u konkurentów.

Podsumowanie co proponuje BP:

  • Rabat na paliwo 10 gr dla tankujących LPG lub posiadających niezarejestrowaną kartę payback.
  • Rabat 30 gr dla tankujących paliwa regularne posiadających zarejestrowaną kartę.
  • Bon rabatowy 3 zł na zakupy w Wild Bean Cafe i myjni przy zatankowaniu minimum 25 litrów
  • Hot dog kolektor, czyli szósty dowolny hot dog gratis
  • Oferta czwartkowa, czyli Diesel Ultimate w cenie regularnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *