Czy jeszcze na jakiejś stacji możemy zatankować ze zniżką?

Orlen zakończył swoją promocje na paliwa. Jak się później okazało reszta koncernów zrobiła to samo, przez to teraz ciężko znaleźć jakieś sensowne promocje na tankowanie. Nie jest jednak tak źle jakby mogło się wydawać.

BP promocje są, lecz lekko ukryte

Na stacjach BP obowiązuje jedna główna promocja a mianowicie paliwa premium w czwartki możemy tankować w cenie paliwa regularnego. Jest to świetna promocja i warto z niej korzystać.  Z drugiej strony, gdy już zatankujemy paliwo na BP i posiadamy kartę payback to otrzymamy kupon zniżkowy na kolejne tankowanie jest to między 10 -15gr na litrze a to już całkiem sporo.

Shell

Na stacjach z żółto czerwonym logo najciekawszą promocją jest tankowanie paliw premium w cenie zwykłych i tak we wtorki możemy zatankować V-Power 95 w cenie regularnej 95. W czwartki natomiast możemy zatankować V-Power Diesel w cenie zwykłej ropy.

Circle K utrzymuje promocje

„Sieć stacji paliw Circle K kontynuuje stałe zniżki dla klientów posiadających kartę lojalnościową programu EXTRA. Kierowcy mogą obniżyć koszty tankowania do 15 groszy na litrze oraz skorzystać z dodatkowych korzyści w ramach oferty gastronomicznej czy usług dostępnych na stacjach” – czytamy w komunikacie spółki.

Stały rabaty na paliwo dla członków programu EXTRA obowiązuje od 11 maja tego roku. Będąc uczestnikiem programu trzeba zatankować łącznie 50 litrów, aby otrzymać pierwszy voucher z rabatem 10 groszy na litrze na paliwo bazowe (w tym LPG) lub 15 groszy na paliwo premium.

– Klienci odwiedzający stacje Circle K nadal mogą korzystać ze zniżek podczas tankowania. Jako jedyna sieć paliwowa w Polsce utrzymujemy stałe rabaty na paliwo dla uczestników programu lojalnościowego – mówi Rafał Droździak, szef Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.

– W obecnych czasach konsumenci zwracają szczególną uwagę na ceny i możliwość obniżenia kosztów utrzymania. Mając to na uwadze, staramy się, aby nasza oferta była atrakcyjna nie tylko w wakacje, ale przez cały rok. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie stałych zniżek na paliwo, kawę, Hot Dogi i myjnię dla klientów, którzy regularnie odwiedzają nasze stacje – dodaje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *