|

Promocje na tankowanie 2023

Na starcie sezonu wakacyjnego, według najnowszych danych od BM Reflex, średnia cena oleju napędowego wynosiła 6,20 zł za litr, co stanowiło wzrost o 11 groszy w porównaniu z tygodniem poprzednim. Tymczasem, benzyna 95 utrzymywała stałą cenę 6,50 zł za litr.

Chociaż Krzysztof Kolany, główny analityk z Bankier.pl, zaznaczał, że ceny paliw nie spadną podczas wakacji, kierowcy mogą się jednak cieszyć z pewnych ulg cenowych. Duże sieci stacji benzynowych oferują promocje na paliwa, ale konieczne jest spełnienie pewnych warunków. Oto, jak można skorzystać z tych okazji.

Orlen

Orlen Vitay: Jak uzyskać zniżkę? Orlen wprowadził promocję 30 czerwca, która obowiązuje do 31 sierpnia. W ramach tej oferty, ceny paliwa są obniżone o 30 groszy na litrze. Niemniej jednak, promocja jest dostępna ograniczoną ilość razy – maksymalnie cztery razy w miesiącu, a każde tankowanie ograniczone jest do 50 litrów. W sumie, można zaoszczędzić maksymalnie 15 zł na jedno tankowanie.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, zniżka wynosi 45 groszy na litrze. Całkowita oszczędność za jedno tankowanie wynosi do 22,50 zł.

Aby skorzystać z tej promocji, konieczne jest uczestnictwo w programie lojalnościowym Vitay. Należy zainstalować aplikację Vitay i założyć konto, a następnie aktywować kupony przed zapłaceniem za paliwo.

Circle K

Circle K: Oferta specjalna na paliwo Promocja na stacjach Circle K rozpoczęła się 23 czerwca. W ramach tej oferty, klienci z kartami lojalnościowymi EXTRA mogli tankować paliwo o 50 groszy taniej na litrze, ale tylko między 14:00 a 17:00. W kolejne weekendy zniżka wynosi 35 groszy na litrze i jest dostępna od piątku do niedzieli aż do 3 września. Nie ma limitu ilości tankowań, ale konieczne jest posiadanie karty EXTRA.

BP

Stacje BP: Promocja dla klientów Payback Również 30 czerwca, stacje BP wprowadziły promocję dla klientów zarejestrowanych w programie Payback. Można zaoszczędzić 30 groszy na litrze benzyny i oleju napędowego oraz 10 groszy na litrze LPG. Podobnie jak w przypadku Orlenu, można skorzystać z tej oferty cztery razy w miesiącu, tankując do 50 litrów za każdym razem.

AMIC

AMIC: Oszczędności i tańsze środy Sieć AMIC Energy również wprowadziła promocję, oferując zniżkę 35 groszy na litrze. Maksymalnie można zatankować 70 litrów. Aby skorzystać z tej oferty, należy posiadać konto w programie Amic Club i skanować kartę lub kod przy płatności. Promocja obowiązuje codziennie, ale można z niej skorzystać tylko raz w tygodniu.

SHELL

Shell: Oferta dla członków Shell ClubSmart Shell rozpoczął swoją promocję 3 lipca, która potrwa do 31 sierpnia. Klienci, którzy są członkami programu Shell ClubSmart, mogą tankować paliwo Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel o 30 groszy taniej na litrze. Shell nie ogranicza liczby tankowań, ale jednorazowo można zatankować maksymalnie 60 litrów.

Moya

Aby skorzystać z tej promocji, należy posiadać aplikację Super MOYA i zatankować jednorazowo do 30 litrów paliwa 95, 98, ON lub uszlachetnionego ON MOYA Power, a także LPG. Cena za 1 litr benzyny lub oleju napędowego będzie o 30 groszy niższa. Dodatkowo, przy zakupie wybranego produktu z oferty gastronomicznej (kawa, herbata, hot-dog, zapiekanka lub kanapka), kierowcy mogą liczyć na rabat w wysokości 40 groszy na litrze. W przypadku pojazdów z instalacją LPG, rabat wyniesie 10 groszy na litrze, a po zakupie produktu z Caffe MOYA – 20 groszy na litrze. Użytkownicy aplikacji Super MOYA otrzymają cztery kupony rabatowe w każdym wakacyjnym miesiącu, umożliwiające łącznie aż osiem tańszych tankowań. Promocja rozpoczęła się 30 czerwca i będzie obowiązywała w całej Polsce do końca sierpnia.

Mol

Stacje MOL: Tańsze tankowanie MOL Polska wprowadziła promocję, obniżając ceny wszystkich paliw o 30 groszy za litr. Aby skorzystać z promocji, należy być zarejestrowanym uczestnikiem programu Navigator. Uczestnicy mogą tankować taniej paliwa EVO i EVO Plus oraz gaz LPG w dowolny dzień tygodnia na wszystkich stacjach MOL i Lotos w Polsce. Dodatkowo, posiadacze odpowiedniej liczby punktów w programie Navigator mogą wymienić je o 20% korzystniej na kupon o wartości 50 zł na paliwo. Promocja była dostępna od 1 lipca 2023 r. i trwała do 18 lipca 2023 r. Na chwilę obecną nie mam informacji o bieżących promocjach, ale warto sprawdzić na stronie lub w aplikacji MOL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *