Świeża dostawa Tricity 125 do wszystkich salonów w Polsce

„Back to office” w najlepszym stylu? Do salonów Yamahy dotarła właśnie dostawa skuterów z segmentu Urban Mobility. Przekonaj się, że z Tricity 125 dojazd do pracy może stać się ulubionym momentem Twojego dnia.

Yamaha Tricity 125 to trójkołowiec napędzany najnowszym silnikiem Blue Core. Spełnia on restrykcyjne normy EURO5, imponuje niskim zużyciem paliwa, a pojemność 125 cm3 dedykowana jest posiadaczom samochodowego prawa jazdy kategorii B. Początkujący kierowcy nie muszą się jednak martwić, bo dwa przednie koła gwarantują stabilność i pewność prowadzenia nawet po nierównościach.

mat.prasowe

Tricity 125, podobnie jak mocniejsze modele Urban Mobility, naszpikowany jest najnowszą technologią. Smart Key pozwoli Ci ruszyć z miejsca bez konieczności szukania kluczyka, a podczas postoju na światłach inteligentny system Start & Stop automatycznie zgasi silnik, zmniejszając emisję zanieczyszczeń. Dopełnieniem nowoczesnych rozwiązań jest aplikacja Yamahy MyRide, która umożliwi konfigurację skutera ze smartfonem. Dzięki niej wszystkie powiadomienia wyświetlą się na wskaźnikach pojazdu, a Ty będziesz na bieżąco, jeszcze przed wejściem do biura.

Technologiom dorównuje też komfort jazdy. Najnowsza Yamaha Tricity to sztywniejsze podwozie, dłuższe tylne amortyzatory oraz zintegrowany układ hamulcowy (UBS), dbający o najlepszy balans podczas hamowania. Szersza wiązka światła przedniego reflektora poprawia widoczność po zmroku, a większa powierzchnia podestów, duży schowek pod siedzeniem oraz przednia kieszeń zapewniają wygodę na co dzień.

Yamaha Tricity 125, w trzech wersjach kolorystycznych do wyboru, dostępna jest już od 19 900 zł. Odwiedź swojego dealera Yamaha i ciesz się mobilnością na najwyższym poziomie.

Źródło : yamaha.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *