|

Amic goni konkurencje ogłaszając nową promocję.

Kolejny duży koncern po Orlenie, Lotosie i BP ogłosił promocję na swoje paliwa. Jednak w tym wypadku warunki są nieco inne niż u konkurentów.

Warto zaznaczyć, że Amic Energy miało już w swojej ofercie sezonową zniżkę. Do tej pory jej klienci mogli otrzymać rabat do 20 groszy na litr paliwa w ramach promocji „TANIE ŚRODOTANKOWANIE z zarejestrowaną kartą AMIC Club”. Stacja dawała 20 groszy rabatu na każdy litr Pb95 Pro i ON Pro, 10 groszy zniżki na Pb95, Pb98 i ON oraz 3 grosze na LPG. Promocja obowiązuje już od 2 czerwca 2020 roku do odwołania.

W związku z tym, że inne stacje ogłosiły swoje zniżki dla klientów. Amic również musiał na to zareagować. Od 29 czerwca przygotował nową promocję, w której możemy otrzymać rabat w wysokości 30 groszy za tankowanie pb95 oraz oleju napędowego. Oraz 10 gr na paliwa 98 i LPG. Jednak istnieje pewien haczyk. Promocja obowiązywać będzie jedynie w środy na ten moment do 31 lipca 2022 z możliwością przedłużenia na kolejne miesiące, oraz koniecznie trzeba okazać kartę Amic Club. Kolejnym warunkiem, o którym możemy przeczytać w regulaminie jest fakt, że zatankować możemy jedynie 70 l paliwa warto również zaznaczyć, iż tankować możemy jedynie do baku samochodu. Promocja ta nie łączy się również z innym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *