Promocje na tankowanie na Shellu, Moya oraz Lotosie

Orlen oraz BP przedłużyły swoje promocje na tankowanie. Nie inaczej jest w przypadku mniejszych graczy na naszym rynku a mianowicie Lotosa, Moya oraz Shella. Te koncerny również postanowiły na przedłużenie tańszego tankowania.

Lotos przedłuża promocję do końca września

Biorąc pod uwagę, że Orlen przejął Lotosa więc nie mógł on zakończyć swojej promocji. Na stacjach tej sieci taniej mamy tankować do końca września, obowiązuje limit jednego tankowania wynoszący 50 litrów, a ogólnie z rabatem będzie można kupić 150 litrów paliwa (trzy tankowania). By móc skorzystać z tańszego tankowania należy być uczestnikiem programu Navigator.

Shell. Tańsze tankowanie do końca września

Swoją promocję przedłużył również Shell. Na stacjach tej sieci zatankujemy taniej na dotychczasowych zasadach, czyli jednorazowo maksymalnie 50 litrów, o 30 gr taniej (LPG – o 10 gr taniej) pod warunkiem uczestnictwa w programie Shell SlubSmart.

Moya – promocja przedłużona na dotychczasowych zasadach

Również sieć stacji Moya przedłużyła promocję. Obniżka od cen na pylonych wynosi 10 gr/litr, a jeśli kupimy dwa produkty w sklepiku – cena spadnie o 30 gr/litr. Promocja ma obowiązywać do końca września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *