Historyczna zmiana klubu = zmiana auta. Czym będzie jeździł Robert Lewandowski?

Jak wszyscy już zapewne się dowiedzieliśmy, nasz najlepszy Polski piłkarz zmienia swoje barwy klubowe. Porzuca niemiecki Bayern na rzecz Hiszpańskiej Barcelony. Ta zmiana niesie za sobą nie tylko przeprowadzkę do nowej willi, ale również zmianę służbowego samochodu.

Każdy szanujący się klub piłkarski ma podpisane umowy sponsorskie z markami samochodów i tak Bayern Monachium miał takową z marką Audi. Z tego względu każdy piłkarz mógł wybrać sobie samochód najbardziej odpowiadający jego preferencjom. Nasz Robert do swojej dyspozycji dostał Audi e-trona GT oraz RS e-trone GT. Najmocniejsza wersja posiadała prawie 600 km. Niestety po zmianie barw klubowych należało auta oddać.

Czym zatem będzie jeździł Lewandowski? Zgadujcie? Tak dobrze myślicie. Biorąc pod uwagę, że Seat jest hiszpańską marką to piłkarze FC Barcelony dostaną samochody marki Cupra. Do Roberta trafi najnowsza Cupra Formentor w wersji VZ5 legitymująca się mocą 390km.  Współpracuje ona z 7-biegową automatyczną skrzynią DSG. Do setki rozpędza się w 4,2 s., a prędkość maksymalna wynosi 250 km/h. Co prawda przeskok jest duży, ale Cupra to fantastyczne auto mam nadzieje, że nasza gwiazda powinna być zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *