|

Shell wkracza do gry

Większość znanych stacji wprowadziła już swoje promocje -30gr/l. Shell również musiał wkroczyć do akcji. Jak wygląda promocja oraz co oferuje gigant?

Okazuje się, że całkiem dużo. Od 15 lipca na stacjach Shell możemy zatankować z nową promocją. Wygląda ona podobnie jak u innych dostawców a mianowicie po spełnieniu jednego warunku możemy zatankować taniej o 30gr/l. A co to za warunek? Dokładnie taki samo jak u konkurencji. Musimy zarejestrować się w aplikacji Shell Clubsmart. Warto zaznaczyć, iż cały proces jest bardzo prosty i zajmuje dosłownie dwie minutki. Dzięki temu możemy już tankować Pb95 FuelSave lub Diesel FuelSave w obniżonej o 30gr cenie.

Podobnych promocji jest już mnóstwo. Tym co odróżniania Shella od innych to fakt, iż nie mamy limitu ilości tankowań a ograniczyć nas może jedynie jednorazowa ilość paliwa wynosząca 50l. I tutaj mógłbym już zakończyć ten poradnik, lecz warto chwilę przyjrzeć się samemu programowi Shell Clubsmart.

Jak każdy taki program polega na zbieraniu punktów, ciekawostką jest fakt, iż możemy je wymienić na tańsze paliwo. Na sam początek dostajemy 250 pkt a codzienne promocje pozwalają szybko zyskać dodatkowe punkty. Dzięki wszystkim tym zabiegom może okazać się iż jeśli trochę pokombinujemy to Shell jest w tym momencie najtańszą stacjom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *